Korsan Taksi Hizmeti | Black Korsan Taksi

Black Korsan Taksi Hizmeti

En iyi korsan taksi size huzurlu, güvenli bir yolculuk sağlayan, Uber tadında bir hizmet almanızı sağlayandır. Black Korsan Taksi olarak önceliğimiz yolcularımıza bu konforlu ulaşımı, geniş ve üst segment araçlarımızla en kısa sürede istediği yerden alarak gerçekleştirmektir.

Korsan Taksi İstanbul

 Korsan Taksi Nedir?

Özel araçlar ve özel şoförler ile yapılan yolcu taşıma hizmetine korsan taksi denir. Korsan taksi yolcu almama, şoför değişim, mesafe beğenmeme gibi sorunlar yaşamadan istediğiniz yerden en kısa sürede sizi alıp, ulaşmak istediğiniz yere güvenle bırakan ulaşım hizmetidir.

İstanbul Korsan Taksi

İstanbul Korsan Taksi firmaları çok sayıdadır. Ancak güvenli ve sorunsuz yolculuk yapmak istediğinizde, Uber şeklinde bir hizmet sunan firma sayısı çok azdır. Black Korsan Taksi bunlardan biridir. İstanbul Anadolu Yakası Korsan Taksi (kadıköy korsan taksi ...) ve İstanbul Avrupa Yakası Korsan Taksi (korsan taksi, sultanbeyli ...) hizmetlerimizde geniş araç filomuzla anında çağırdığınız yerde oluruz. 7 gün 24 saat vardiyalı çalışan araçlarımızla hizmet verdiğimiz için her an bize ulaşabilir ve taksi çağırabilirsiniz.

Korsan Taxi

Korsan Taxi sizlere en ucuz taksi hizmetini sunar. Şehir içi ve şehirler arası yolculuklarınızda özel fiyatlar alabilirsiniz. Bunun için bize ulaşıp erken rezervasyon yaptırırsanız kampanyalı fiyatlar ve istediğiniz özel araba seçeneklerini size sunabiliriz.

Korsan Taksi Fiyat Listesi | Korsan Taksi Fiyat Tarifesi

Korsan Taksi ücretleri oldukça uygundur. Korsan taksi fiyatımızı görmek için tıklayın.

Korsan Taksi İletişim | Korsan Taski Ara

Korsan Taksi Telefon Numaralarına hem alttaki linkten tıklayarak, hem iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki whatsapp hattımıza tıklayarak da 7/24 korsan taksi whatsapp hattımıza konumunuzu bildirip, fiyat öğrenebilir aracınızı anında çağırabilirsiniz.

Korsan Taksi işi yapanların yorumları

Korsan Taksi işi yapan çalışma arkadaşlarımız hem kendileri işlerinden memnunlardır, hem de yolcular bu güler yüzlü, huzurlu ve güvenli hizmetten memnunlardır. Ayrıca hak ettikleri kazançları elde ettikleri için de araç sahibine para verme gibi dertleri olmadan müşteriye saygıyla, düzgün iletişimle işlerini yapmaktadırlar.

Korsan Taksi ne kadar kazanıyor?

Korsan Taksi uygun fiyatlı hizmet sunar. Ancak insanların Black Taksi ile sıkça yolculuk etmelerinden dolayı, yoğun bir yolcu taşıma ile iyi gelirler elde etmektedir. Aylık 10 bin lira üzeri ortalamalarda, yoğun dönemlerde çok daha yükselen kazançlarla çalışmaktadır. Bu da müşteriye karşı tavırlarının çok daha iyi olmasını sağlar.

Korsan Taksi nasıl anlaşılır?

Korsan Taksi'yi yoldan çeviremezsiniz. Bu yüzden Black Korsan Taksi iletişim numaralarından arayarak ya da whatsapp aracılığı ile ulaştığınızda aracınız ayağınıza gelir ve öncesinde sizi bilgilendirir.

Korsan Taksi programı

Korsan Taksi için bir program kurmanıza gerek yoktur. Günümüzde en çok kullanılan ve her telefonda bulunan whatsapp ile korsan taksi hizmetinizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Aşağıda tek tıklama ile whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz. Hem konum paylaşımı, hem süre gibi bir programda elde edemeyeceğiniz bir çok şeye erişebilirsiniz.

Lüks Araçla Korsan Taksi

Korsan Taksi hizmeti veren araçlar zaten üst segment, bakımı düzenli yapılan, yeni model araçlardır. Ancak özel olarak bir marka/model isteğiniz olması durumunda geniş filomuzdan bu konuda da özel fiyat seçenekleri ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

 


Hemen Ara
WhatsApp'tan Ulaş